LYMFATICKÉ NOHAVICE

Profesionální lymfatické masáže DL-1200L jsou vysoce účinný přístroj využívající přerušovaného jemného tlaku vzduchu pro zlepšování funkce krevního a lymfatického oběhu. Díky tomuto principu je lymfodrenážní systém DL-1200L vysoce účinný při léčbě řady vážných onemocnění.

Funkce pumpy

Funkce střídavého stlačování a uvolňování zajišťuje správný a pravidelný rozvod čisté krve obohacené o kyslík. Přerušované působení tlaku způsobuje opakované roztahování všech kapilár, což vede k jejich posilování. Buňky získávají energetickou aktivitu tím, že jsou pravidelně zásobovány kyslíkem. Zlepšování činnosti lymfatického systému vede k rychlejšímu vylučování škodlivých látek, například cholesterolu.

Masážní účinky

Opakovaným působením jemného tlaku vzduchu dochází k masírování ztuhlých svalů a odstraňování jejich únavy. Tlaková masáž pokožky účinně působí proti celulitidě. Použití přístroje před a/nebo po cvičení zvyšuje jeho účinnost. Přístroj zajišťuje funkci jemného zahřívače.

Hluboká žilní trombóza

Hluboká žilní trombóza (DVT) může způsobit vážné zdravotní problémy, pokud vznikne kdekoli v těle po chirurgické operaci krevní sraženina. Lymfodrenážní systém může být použit jako prevence proti vzniku DVT. Přístroj je účinně používán po nejrůznějších chirurgických zákrocích pro znovuobnovení správného oběhu krve a odstranění krevních sraženin.

Lymfedém

Lymfedém neboli mízní otok je způsoben nedostatečnou drenážní funkcí lymfatického systému. Lymfedém vzniká poškozením lymfatického systému nejčastěji během chirurgického zákroku. Profesionální lymfatické masáže DL-1200L pomáhají navrátit správnou drenážní funkci lymfatického systému a tak léčit mízní otoky.

Vhodné použití
- lymfatický infarkt - svalové a lymfatické křeče - chronická onemocnění žil (CVI)
- hluboká žilní trombóza (DVT) - pomáhá odstraňovat tukové buňky - terapie po odstranění prsu
- revmatická artritida - podporuje činnost střev, působí proti   zácpě - vyrovnává krevní tlak
- působí proti tvorbě sraženin krve - prevence a léčba zvětšených žil - léčba celulitidy
- choroby spojené s krevním   oběhem - působí proti stáří, slabosti, únavě,   nespavosti - zajišťuje pružnou kůži a zdravější   organismus
- chronická onemocnění žil - pomáhá likvidovat tuk - revmatická artritida
- zahřívá zkřehlé prsty a dlaně - vyrovnává tlak - choroby spojené s krevním oběhem
- podporuje cvičení - působí proti stáří, slabosti, únavě,   nespavosti - zajišťuje pružnou kůži a zdravější tělo
- působí proti tvorbě sraženin krve - prevence a léčba zvětšených žil - zlepšuje krevní oběh v končetinách

(problém studených rukou a nohou )